خدمات من

طراحی فروشگاه اینترنتی

با توجه به آمار رسمی شرکت الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک،طی سالیان گذشته تمایل کاربران به خرید آنلاین و استفاده از فروشگاه های اینترنتی بسیار افزایش پیدا کرده است. دلیل اصلی این اتفاق ویژگی های بی نظیری است که فروشگاه اینترنتی برای مصرف کنندگان به همراه داشته و باعث رضایت آنان گشته است. کاربران قادرند در هر لحظه با مراجعه به سایت فروشگاه، در میان تنوع بسیار بالایی از محصولات، کالای مورد نظرشان را جست و جو کنند، نظرات سایر افراد را مشاهده کنند، کالاها را با یکدیگر مقایسه کنند و در آخر یک خرید آنلاین سریع و لذت بخش را تجربه نمایند.اگر شما به دنبال مواردی نظیر توسعه کسب و کارتان، جذب مشتریان بیشتر و سودآوری بالا می باشید، من با خدماتی نظیر ساخت فروشگاه آنلاین اینترنتی و ارائه مناسب ترین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ، شما را در تحقق اهدافتان یاری خواهم کرد.

پشتیبانی وردپرس

مشاوره، نگه داری و رفع مشکلات، وب سایت وردپرسی تان را به من بسپارید. پلن های مختلفی با توجه به نیازتان در دسترس است، با کلیک روی دکمه زیر می توانید با توجه به نیازی که دارید می توانید یکی از پلن های موجود را انتخاب کنید.

میزبانی ویژه وردپرس

هاست وردپرس؛ حاصل سال ها خدمت رسانی موفقیت آمیز به بهترین سایت های ایرانی با سایت ساز WordPress است. فرمول انحصاری هاست وردپرس همواره در حال تکامل است. هم اکنون با بکار گیری از CPU های نسل هشتم Intel و هارد NVMe – با راندمانی بهتر از همیشه – از نهایت امکانات وردپرس بهره ببرید. (ارئه از ایرانسرور؛ بزرگ ترین هاستینگ ایران)

ثبت دامنه

شما میتوانید با خرید دامنه، آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت ثبت کنید، شما می توانید دامنه با پسوند های ir,com,net,org را ثبت نمایید.